Skip to content

Загальні звітні збори

20 листопада 2020 року о 10:00 у форматі Zoom-конференції відбулися Загальні звітні збори АППУ.

На Загальних зборах було присутньо 112 членів АППУ.⠀

Загальні звітні збори - це важлива подія в житті Асоціації. Така подія набуває сенсу тільки за умови участі членів Асоціації, тому участь членів АППУ є обов'язковою та безкоштовною. Під час події учасники мали змогу заслухати звіти про проведену роботу за попередній період від посадових осіб АППУ, взяли участь в обговоренні планів на майбутню роботу, зробили  зауваження та пропозиції, задали важливі питання, таким чином істотно вплинули на подальший розвиток Асоціації.

На загальних звітних зборах були заслухані доклади про проведену роботу Голів Секцій АППУ, членів Секретаріату, Голови контрольно-ревізійної комісії.

Слухали про науково-організаційну роботу та основні підсумки її діяльності за 2018-2020 рр.
Виступив перший віце-президент Т. Лєвін, який доповів про основні результати діяльності Асоціації за 2018-2020 рр. 

Слухали виступ І. Франкової про стан справ з членства в Асоціації, яка повідомила і детально оприлюднила інформацію про стан справ з членства в асоціації .

Слухали виступ про фінансову частину діяльності Асоціації Л. Лоріашвілі, яка поінформувала делегатів онлайн- конференції про фінансову частину діяльності Асоціації за період 2018-2020 рр.

Слухали про етичну комісію АППУ та про результати діяльності секції гіпно-сугестивної психотерапії виступ голови секції Етичної комісії, віце-президент з міжнародних зв’язків, голова секції гіпно-сугестивної психотерапії Борис Івнєв, який повідомив, що за вказаний період скарг та зауважень з питань етики не надходило, а також він доповів про міжнародні зв’язки АППУ і результати секції гіпно-сугестивної психотерапії.

Слухали про звіт Контрольно-ревізійної комісії.

Було проведено вибір методом відкритого голосування членів Етичної комісії та членів Ревізійної комісії, склад Координаційної ради.

В заключному слові, д-ра мед.н., проф. акад. Табачнікова С.І. –Президента АППУ,  зазначив, що на сьогоднішньому онлайн-засіданні мали можливість обговорювати актуальні питання сучасного стану підготовки кадрів в України та діяльності в цьому напрямку Асоціації.

Незважаючи на складну епідеміологічну, політичну і економічну ситуацію в країні, Президії АППУ вдалося створити майданчик для вільного обміну думками, досвідом, здобутками членів нашої Асоціації.

Від імені Президії АППУ він висловив щиру подяку за увагу до проблем галузі та активну участь у пошуках шляхів її подолання та глибоке переконання, що тільки в діалозі та співпраці ми разом зможемо сприяти покращенню розвитку підготовки фахівців нашого напрямку.

Користуючись нагодою, президент АППУ, д-р мед.н., проф. С. Табачніков ще раз подякував всім присутнім за організацію і проведення цього заходу, а також привітав з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами! Побажав усім у Новому наступаючому 2021-му році міцного здоров’я, мирного неба, сімейного затишку, творчої наснаги, подальших професійних здобутків!