Skip to content

Рада Секції

Тетяна Комар – психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Вінниця, Україна. Керівник Секції Психодрами Асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України (АППУ). Член президії АППУ.  Член Координаційної Ради при Президенті АППУ. Психодрама-тренер  і супервізор в освітній програмі з психодрами  АППУ. Психодрама-практик  у приватній практиці. Голова Вінницького обласного товариства психологів та психотерапевтів (ВОТПП). Керівник програми «Реабілітація та соціальна адаптація демобілізованих військовослужбовців, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС». Проект виконується за підтримки Департаменту  соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації та громадської організації «Вінницьке обласне товариство психологів та психотерапевтів».

Олександр Дубас – магістр психології, психолог-психотерапевт приватного  медичного  підприємства  «Медичний центр «ПУЛЬС», Вінниця, Україна.   Психодрама-тренер    освітньої програми з психодрами АППУ. Член АППУ, член Ради секції психодрами АППУ. Член ВОТПП. Учасник програми «Реабілітація та соціальна адаптація демобілізованих військовослужбовців, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС». Проект виконується за підтримки ДСМП ОДА та громадської організації «Вінницьке обласне товариство психологів та психотерапевтів».

Анатолій Килівник –  психолог, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Вінниця, Україна. Психодрама-тренер  в освітній програмі з психодрами  АППУ. Член АППУ. Тренер-викладач комплексної програми формування навичок   здорового способу життя у дітей та підлітків (за проектом „Діалог”). Учасник програми «Реабілітація та соціальна адаптація демобілізованих військовослужбовців, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС». Проект виконується за підтримки ДСМП ОДА та громадської організації «Вінницьке обласне товариство психологів та психотерапевтів».

Олена  Котлярова,   практичний психолог, практичний психолог КНП “ВОКПЛ  ім. акад. О.І. Ющенка ВОР”; спеціаліст у Медико-психологічному центрі Вінницького національного медичного університету імені  М.П. Пирогова, Вінниця, Україна. Психодрама-практик, психодрама-тренер в освітній програмі з психодрами  АППУ, член АППУ. Член Ради секції психодрами АППУ.

Додаткова освіта: Тілесно-орієнтована терапія (Керівник Ела Глушкова, Росія).  Сенсорна інтеграція (керівник Anna Maria Florek, Польша).

 

Тарас Левін – психіатр, психотерапевт Центру психотерапії та психосоматичних розладів КЛ «Феофанія», Київ, Україна. Груповий аналітик. Керівник Секції групової психоаналітичної психотерапії АППУ   – кваліфікуючий член EGATIN (Європейська мережа груп-аналітичних тренінгових інститутів) і повний член ЄФПП (Європейська федерація психоаналітичної психотерапії).  Делегат від України в EFPP. Член правління EGATIN. Віце-президент АППУ з організаційної роботи. Тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Психоаналітичний психотерапевт у приватній практиці.

Лілія Немаш – психолог, аспірант кафедри психології та соціальної роботи  Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Психолог-психотерапевт приватного  медичного  підприємства «Медичний центр «ПУЛЬС»». Психодрама-тренер в освітній програмі з психодрами  АППУ. Член АППУ, член ВОТПП. Член Ради секції психодрами АППУ. Член Бюро етичної комісії АППУ. Голова Етичної комісії ВОТПП. Член ГО «Інститут розвитку символдрами та глибинної психології». Психотерапевт у методі «Символдрама або Кататимно-імагінативна психотерапія». Учасник програми «Реабілітація та соціальна адаптація демобілізованих військовослужбовців, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС». Проект виконується за підтримки ДСМП ОДА та громадської організації «Вінницьке обласне товариство психологів та психотерапевтів».

Дар’я Порохняк – магістр психології, практичний психолог КНП “ВОКПЛ  ім. акад. О.І. Ющенка ВОР”, В   інниця, Україна. Учасниця проекту “Нейропсихологічні методики в рамках дослідження ВООЗ “Оцінка фізичного і психічного розвитку дітей 7- 9 років””. Психодрама-тренер    в освітній програмі з психодрами  АППУ. Член АППУ. Учасник програми «Реабілітація та соціальна адаптація демобілізованих військовослужбовців, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС». Проект виконується за підтримки ДСМП ОДА та громадської організації «Вінницьке обласне товариство психологів та психотерапевтів».

Інна Чухрій – практичний психолог,  кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла коцюбинського, Вінниця, Україна. Дитячий та підлітковий психоаналітик. Координатор «Вінницької школи сучасних напрямків психотерапії”. Член АППУ.  Член Координаційної Ради при Президенті АППУ. Учасник програми «Реабілітація та соціальна адаптація демобілізованих військовослужбовців, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС». Проект виконується за підтримки ДСМП ОДА та громадської організації «Вінницьке обласне товариство психологів та психотерапевтів».

Сергій Яцишин – магістр психології, клінічний психолог КНП “ВОКПЛ  ім. акад. О.І. Ющенка ВОР”, Вінниця, Україна. Психодрама-тренер  і супервізор в освітній програмі з психодрами  АППУ. Навчаючий тренер з  психосоматики, керівник циклу “Патопсихологічний експеримент”, член АППУ. Учасник програми «Реабілітація та соціальна адаптація демобілізованих військовослужбовців, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС». Проект виконується за підтримки ДСМП ОДА та громадської організації «Вінницьке обласне товариство психологів та психотерапевтів».