Skip to content

Міжнародна співпраця

Європейська мережа груп-аналітичних тренінгових інституцій (EGATIN)

EGATIN є мережею організацій, які проводять у Європі навчання за груповим аналізом, нині об'єднує 37 інституцій із 26 країн. Цілі EGATIN полягають у підтримці діалогу та професійного обміну між європейськими тренінговими інститутами, а також у контролі за дотриманням високого стандарту освіти в галузі групового аналізу.

Європейська федерація психоаналітичної психотерапії (EFPP)

EFPP – парасолькова організація, що об’єднує національні мережі індивідуальної, дитячої та підліткової, групової, а також сімейної психоаналітичної психотерапії. В даний час до складу ЄФПП входять національні представництва 32 країн, що поділяють загальні цілі та завдання та мають відповідний єдиний стандарт підготовки та кваліфікації психоаналітичних психотерапевтів.

Європейське товариство гіпнозу (ESH)

ESH — це конфедерація національних товариств, що спеціалізуються на використанні гіпнозу в медицині, стоматології, психології та психотерапії. Місія ESH полягає в просуванні найвищих професійних стандартів у практиці гіпнозу для клінічних і експериментальних цілей. Зобов’язання полягає в тому, щоб оцінювати та розробляти новітні розробки в галузі професійного гіпнозу та поширювати таку інформацію серед членів. Наразі ESH складається з великої кількості установчих товариств з багатьох країн Європи.

Міжнародне груп-аналітичне товариство (GASI)

GASi надає можливості для міжнародного обміну теорією та практикою групової аналітики та відкритий для всіх, хто зацікавлений у її застосуванні в будь-яких умовах. Оскільки груповий аналіз ґрунтується на теорії, яка фундаментально визнає соціальну природу людей, він прагне зрозуміти та збагатити психологічний, емоційний, культурний та соціально-політичний досвід окремих осіб і груп як у клінічних умовах, так і за їх межами. Усвідомлюючи складність цього завдання та прагнучи залучити людей будь-якого походження, незалежно від того, наскільки вони різноманітні, GASi прагне забезпечити місця для зустрічей, де очікується відкрите обмірковування того, як ми включаємо та виключаємо один одного. В 2022 році АППУ є повноцінним членом міжнародноі спільноти Gasi.

Міжнародна асоціація групової психотерапії та групових процесів (IAGP)

IAGP — це всесвітня мережа професіоналів, які займаються розробкою та вивченням групової психотерапії та групових процесів у клінічній практиці, консультуванні, освіті, наукових дослідженнях і соціокультурних умовах. Мережа надає можливості для зустрічі з іншими - у професіях, теоріях і культурах - які досліджують застосування малих, середніх і великих групових процесів у клінічних, організаційних і політичних умовах.