Skip to content

Секції

Секція обєднує членів АППУ, зацікавлених у розвитку певного напрямку
психотерапії та психоаналізу. До складу АППУ входять такі секції:

Групової психоаналітичної терапії

Голова - Тарас Левін

Лікар-психіатр вищої категорії, лікар-психотерапевт вищої категорії, груповий аналітик. Перший віце-президент АППУ з організаційної роботи. Делегат від України в EFPP (Європейська федерація психоаналітичної психотерапії), делегат від України в EGATIN (Європейська мережа груп-аналітичних тренінгових інститутів). Член правління EGATIN. Тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Керівник Київської школи групового аналізу. Психоаналітичний психотерапевт у приватній практиці.

Дитячої та підліткової психоаналітичної психотерапії

Голова - Інна Яворська

Член президії АППУ,  делегат від України в EFPP . Психолог, психоаналітичний психотерапевт, тренінг-аналітик і супервізор АППУ в освітній програмі з групового аналізу. Засновник та керівник Центру психосоціального розвитку «Амадея». Засновник та керівник приватних дитячих садків та загальноосвітньої школи «Амадея».

Психоаналітичної психотерапії пар і сім'ї

Голова - Ірина Ратцке-Рибак

Делегат від України в EFPP, повний член  GASi,  засновник Хмельницької школи психотерапії, тренінг-аналітик і супервізор АППУ з групового аналізу, психолог, психоаналітичний психотерапевт.

Психодрами

Голова - Тетяна Комар

Психодрама-тренер і супервізор в освітній програмі з психодрами АППУ, психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського.

Гіпносугестивної психотерапії

Голова - Борис Івнєв

Член президії АППУ,  член Українського товариства нейронаук, Європейської асоціації нейронаук, Міжнародного товариства гіпнозу (ISH), представник України від АППУ в Європейському товаристві гіпнозу в медицині. Доктор медичних наук, професор. Ректор ПВНЗ «Київський медичний університет», професор кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету.

Інтегративного аналізу

Голова - Ірина Байгузіна

Інтегративний аналітик, інтегративний тілесно-орієнтований танцювально-руховий терапевт, пре- та перинатальний психоаналітичний психотерапевт, інституціанальний аналітик, юнгіанський пісковий терапевт, лідер Балінтовських груп, майстер дихальних і медитативних практик.