Перейти до вмісту

КЕРІВНИКИ СЕКЦІЙ

ТАРАС ЛЕВІН  – Голова Секції  групової психоаналітичної

лікар-психіатр вищої категорії, лікар-психотерапевт вищої категорії, груповий аналітик. Перший віце-президент АППУ з організаційної роботи. Делегат від України в EFPP (Європейська федерація психоаналітичної психотерапії), делегат від України в EGATIN (Європейська мережа груп-аналітичних тренінгових інститутів). Член правління EGATIN. Тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Керівник Київської школи групового аналізу. Психоаналітичний психотерапевт у приватній практиці.




ІРИНА РАТЦКЕ-РИБАК –  Голова Секції психоаналітичної психотерапії пар і сім’ї

Делегат від України в EFPP, повний член  GASi,  засновник Хмельницької школи психотерапії, тренінг-аналітик і супервізор АППУ з групового аналізу, психолог, психоаналітичний психотерапевт.





ІННА ЯВОРСЬКАГолова Секції дитячої та підліткової психоаналітичної психотерапії

Член президії АППУ,  делегат від України в EFPP . Психолог, психоаналітичний психотерапевт, тренінг-аналітик і супервізор АППУ в освітній програмі з групового аналізу. Засновник та керівник Центру психосоціального розвитку «Амадея». Засновник та керівник приватних дитячих садків та загальноосвітньої школи «Амадея».



ТЕТЯНА КОМАР- Голова Секції психодрами

Психодрама-тренер і супервізор в освітній програмі з психодрами АППУ, психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського.




ІРИНА БАЙГУЗІНА–  Голова Секції інтегративного аналізу, пре- та перинатальної психоаналітичної психотерапії

Інтегративний аналітик, інтегративний тілесно-орієнтований танцювально-руховий терапевт, пре- та перинатальний психоаналітичний психотерапевт, інституціанальний аналітик, юнгіанський пісковий терапевт, лідер Балінтовських груп, майстер дихальних і медитативних практик. 



БОРИС ІВНЄВ – Голова Секції гіпно-сугестивної психотерапії

Член президії АППУ,  член Українського товариства нейронаук, Європейської асоціації нейронаук, Міжнародного товариства гіпнозу (ISH), представник України від АППУ в Європейському товаристві гіпнозу в медицині. Доктор медичних наук, професор. Ректор ПВНЗ «Київський медичний університет», професор кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету.