Skip to content

Президія

Постійно діючий керівний орган між Загальними звітно-виборчими зборами (конференцією), який очолює президент. До складу Президії входять Президент, віце-президент з організаційних питань, віце-президенти, представники фахових філій та секцій, члени Апарату Президії. Кількісний склад Президії визначається Загальними звітно-виборчими зборами / конференцією.

Станіслав Табачніков

Президент АППУ

Доктор медичних наук, професор, академік Громадської організації “Національна академія науки вищої освіти України” та Міжнародної академії освіти і науки, президент Громадської організації “Національна академія наук вищої освіти України”, президент Громадської організації “Міжнародна академія освіти і науки”, в.о.  директора державної установи “Науково-дослідний інститут психіатрії Міністерства охорони здоров’я України”.

Тарас Левін

Перший Віцепрезидент АППУ з організаційної роботи

Лікар-психіатр вищої категорії, лікар-психотерапевт вищої категорії, груповий аналітик. Голова Ради Секції групової психоаналітичної психотерапії АППУ. Делегат від України в EFPP (Європейська федерація психоаналітичної психотерапії), делегат від України в EGATIN (Європейська мережа груп-аналітичних тренінгових інститутів). Член правління EGATIN. Тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Керівник Київської школи групового аналізу. Психоаналітичний психотерапевт у приватній практиці.

Олег Чабан

Віцепрезидент з питань підготовки студентів з психотерапії, медичної психології та психоаналізу

Д.м.н., проф., перший віце-президент АППУ, експерт з освітньої роботи, делегат від України до ЄФПП, психіатр, психотерапевт, тренінг аналітик і супервізор АППУ з групового аналізу, зав. кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету НМУ ім. О.О. Богомольця.

Борис Івнєв

Віцепрезидент з міжнародних зв'язків

Психотерапевт та психіатр. Голова Секції гіпно-сугестивної психотерапії АППУ. Член Українського товариства нейронаук, Європейської асоціації нейронаук, Міжнародного товариства гіпнозу (ISH), представник України від АППУ в Європейському товаристві гіпнозу в медицині (ESH). Доктор медичних наук, професор. Ректор ПВНЗ «Київський медичний університет», професор кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету.

Наталія Марута

Віцепрезидентка з науково-дослідної роботи

Заступниця директора з наукової роботи ДУ “Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України”, д-р мед.н., професорка, акад. ГО «НАН ВО України».

В’ячеслав Гічун

Віцепрезидент з питань підготовки студентів з психотерапії, медичної психології та психоаналізу

Віцепрезидент з питань роботи з громадськістю, начальник ДУ «Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору Міністерства внутрішніх справ України», д-р мед. н., професор, акад. ГО «НАН ВО України»

Євгенія Гриневич

Віцепрезидентка

Голова Етичної комісії професорка кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології Національного університету охорони.

Борис Михайлов

Віцепрезидент з питань перепідготовки кадрів (підвищення кваліфікації)

Д-р мед.н., професор, акад. ГО «НАН ВО України».

Наталія Михальчук

Віцепрезидентка з питань загальної, дитячо-підліткової психології та англомовних науково- педагогічних видань АППУ

Завідувачка кафедри практики англійської мови Рівненського державного гуманітарного
університету, д-р психолон.н., професорка, акад. ГО «НАН ВО України» та ГО «МАОН».

Віталій Єлісєєв

Член президії

Супервізор і тренінговий аналітик АППУ в освітній програмі з групового аналізу. Тренінг-аналітик і супервізор УАП (Українська асоціація психоаналізу), УСП (Українська спілка психотерапевтів), ЄКПП (Європейська конфедерація психоаналітичної психотерапії). Голова Секції групового аналізу УАП-ЄКПП.

Тамара Кривоніс

Член президії

Голова Вінницького філіалу Секції групової психоаналітичної психотерапії АППУ, тренінг- аналітик і супервізор АППУ в освітній програмі з групового аналізу. Кандидат медичних наук, доцент, лікар-психіатр вищої категорії.

Інна Яворська

Член президії

Голова Секції дитячої та підліткової психоаналітичної психотерапії АППУ, делегат від України в EFPP (Європейська федерація психоаналітичної психотерапії). Психолог, психоаналітичний психотерапевт, тренінг-аналітик і супервізор АППУ в освітній програмі з групового аналізу. Засновник та керівник Центру психосоціального розвитку «Амадея». Засновник та керівник приватних дитячих садків та загальноосвітньої школи «Амадея».

Тетяна Комар

Член президії

Голова Секції психодрами АППУ, психодрама-тренер і супервізор в освітній програмі з психодрами АППУ, психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Ірина Байгузіна

Член президії

Голова Секції інтегративного аналізу. Інтегративний аналітик, інтегративний тілесно-орієнтований танцювально-руховий терапевт, пре- та перинатальний психоаналітичний психотерапевт, інституціанальний аналітик, юнгіанський пісковий терапевт, лідер Балінтовських груп, майстер дихальних і медитативних практик. 

Ірина Ратцке-Рибак

Член президії

Голова Секціїпсихоаналітичної психотерапії пар і сімʼї. Делегат від України в EFPP, повний член  GASi,  засновник Хмельницької школи психотерапії, тренінг-аналітик і супервізор АППУ з групового аналізу, психолог, психоаналітичний психотерапевт.

Інна Чухрій

Член президії

Керівниця Вінницької школи сучасних напрямків психотерапії, д-р психолог.н.

Сергій Зябліцев

Член президії

Заступник голови Контрольно-ревізійної комісії, в.о. завідувача кафедри патофізіології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, д-р мед.н., професор, акад. ГО «НАН ВО України» та ГО «МАОН»

Олена Осуховська

Член президії

Голова Контрольно-ревізійної комісії, д-р мед..н, професорка, акад. ГО «НАН ВО України» та ГО «МАОН»

Олена Бондар

Член президії

Керівник Хмельницької філії Секції групової психоаналітичної психотерапії.

Олександр Табачніков

Член президії

Голова Ради молодих вчених, професор кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, д-р мед.н., професор, акад. ГО «НАН ВО України».

Євген Харченко

Член президії

Радник президента із загальних питань, д-р мед.н., професор, акад. ГО «НАН ВО України» та ГО «МАОН».