Перейти к содержимому

ПРЕЗИДЕНТ АППУ
Станіслав Табачніков

Доктор медичних наук, професор, академік Громадської організації «Національна академія науки вищої освіти України» та Міжнародної академії освіти і науки , президент Громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України», президент Громадської організації «Міжнародна академія освіти і науки», в.о.  директора державної установи «Науково-дослідний інститут психіатрії Міністерства охорони здоров’я України».

ПЕРШИЙ ВІЦЕ- ПРЕЗИДЕНТ АППУ З ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Тарас Левін

Лікар-психіатр вищої категорії, лікар-психотерапевт вищої категорії, груповий аналітик. Голова Ради Секції групової психоаналітичної психотерапії АППУ. Делегат від України в EFPP (Європейська федерація психоаналітичної психотерапії), делегат від України в EGATIN (Європейська мережа груп-аналітичних тренінгових інститутів). Член правління EGATIN. Тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Керівник Київської школи групового аналізу. Психоаналітичний психотерапевт у приватній практиці.

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ З ПСИХОТЕРАПІЇ, МЕДИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ПСИХОАНАЛІЗУ

Олег Чабан

д.м.н., проф., перший віце-президент АППУ, експерт з освітньої роботи, делегат від України до ЄФПП, психіатр, психотерапевт, тренінг аналітик і супервізор АППУ з групового аналізу, зав. кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету НМУ ім. О.О. Богомольця.

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ З МІЖНАРОДНИХ ЗВ'ЯЗКІВ

Борис Івнєв

Психотерапевт та психіатр. Голова Секції гіпно-сугестивної психотерапії АППУ. Член Українського товариства нейронаук, Європейської асоціації нейронаук, Міжнародного товариства гіпнозу (ISH), представник України від АППУ в Європейському товаристві гіпнозу в медицині (ESH). Доктор медичних наук, професор. Ректор ПВНЗ «Київський медичний університет», професор кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету.

ЧЛЕНИ ПРЕЗИДІЇ

Віталій Єлісєєв

член президії АППУ, супервізор і тренінговий аналітик АППУ в освітній програмі з групового аналізу. Тренінг-аналітик і супервізор УАП (Українська асоціація психоаналізу), УСП (Українська спілка психотерапевтів), ЄКПП (Європейська конфедерація психоаналітичної психотерапії). Голова Секції групового аналізу УАП-ЄКПП.

 

Тамара Кривоніс

голова Вінницького філіалу Секції групової психоаналітичної психотерапії АППУ, тренінг- аналітик і супервізор АППУ в освітній програмі з групового аналізу. Кандидат медичних наук, доцент, лікар-психіатр вищої категорії.

Інна Яворська

член президії АППУ, голова Секції дитячої та підліткової психоаналітичної психотерапії АППУ, делегат від України в EFPP (Європейська федерація психоаналітичної психотерапії). Психолог, психоаналітичний психотерапевт, тренінг-аналітик і супервізор АППУ в освітній програмі з групового аналізу. Засновник та керівник Центру психосоціального розвитку «Амадея». Засновник та керівник приватних дитячих садків та загальноосвітньої школи «Амадея».

Тетяна Комар

член президії АППУ, голова Секції психодрами АППУ, психодрама-тренер і супервізор в освітній програмі з психодрами АППУ, психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.