Skip to content

МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ СЕКЦІЇ ПСИХОДРАМИ АППУ

Партнери секції психодрами.  У 2019 році був організований міжнародний  проект для підвищення кваліфікації в галузі психодрами за участю:

Джанер Бінгьоль – психодраматерапевт, юнгіанський психодраматерапевт, спеціаліст із сімейної психотерапії і психотерапії пар, кандидат медичних наук, образотворчого мистецтва і кінематографії, автор робіт «Кіно та психотерапія» і «Колективна травма та колективна травма у кіно».  Член Міжнародної асоціації групової терапії (IAGP). Член групи по роботі з травмою Міжнародної асоціації групової терапії (IAGP) / (Туреччина). Член американської асоціації групової психотерапії (AGPA). Засновник та член інституту Dr Ali Babaoglu юнгіанської психодрами,  соціодрами та інституту психічного здоров’я.

Мауріціо Гассо, професор динамічної психології в університеті Аоста.  Екс-голова секції психодрами та член правління Міжнародної асоціації групової психотерапії та групових процесів IAGP, є юнгіанським аналітиком, сертифікованим психотерапевтом і психодраматистом в Італії, а також керівником навчальних груп у всьому світі. Основними його інтересами є дослідження сновидінь у психодрамі в “Матриці соціальних сновидінь” та робота над темами, що розростаються. Він є співзасновником теорії юнгіанської психодрами у 1978 р. та Психодраматичної матриці соціального сновидіння. Член правління Міжнародної асоціації групової психотерапії та групових процесів IAGP. Президент Середземноморської асоціації психодрами AMP.