Skip to content

Місія

Захист і корекція психічного здоров’я немовлят, дітей, підлітків: підтримка вікових потреб розвитку, як з боку внутрішнього світу переживань самої дитини, так і з боку найближчого оточення.

Організація і проведення освітніх проектів з метою навчання і підвищення кваліфікації фахівців, що працюють або планують роботу з дітьми. Відповідно до українських та європейських стандартів.

Проведення супервізій для учасників, з метою підвищення якості проведення психотерапії, підготовки професіоналів у сфері психотерапії.

Історія Секції

Секція дитячого психоаналізу була організована і приступила до роботи в травні 2008р.

На даний момент вона складається з 21 учасника.

У ній задіяні психологи, лікарі, психотерапевти, психіатри, педіатри, педагоги, соціальні працівники, активно залучаються студенти психологічних факультетів.

Наші учасники представляють різні регіони України і їх професійна діяльність протікає, як в державних так і приватних сферах і структурах надання психологічної та психотерапевтичної допомоги.

Одна з основних завдань роботи секції полягає в тому, щоб скоординувати і зробити доступними специфічні професійні знання та вміння, необхідні для роботи з дітьми та підлітками в напрямку дитячого та підліткового психоаналізу. Цей цілісний підхід охоплює різні методи психотерапії (арт терапія, пісочна терапія, казкотерапія, ляльковатерапія, фототерапія) і дає психологам і психотерапевтам можливість здобути глибинне розуміння і інструментарій роботи для діагностики і профілактики психокорекції.

Плани Секції

Організація міжнародного навчального проекту для бажаючих здобути освіту в напрямку дитячої та підліткової психоаналітичної психотерапії. Для цього була досягнута попередня домовленість з навчальними тренерами, які є фахівцями в цьому направлені і входять до складу EFPP.

Програма заявленого проекту розробляється відповідно до стандартів європейської федерації психоаналітичної психотерапії.

Крім навчального проекту, наша секція має ще кілька напрямків:

– Супервізії, які проходять кожні два тижні. Ми працюємо 3 години. Це час для представлення випадків своєї роботи, які викликають на даний момент деякі складності.

– Відеосемінари – демонстрація відеоматеріалу, з подальшим аналізом, опрацювання продемонстрованих технологічних прийомів.

– Крім того учасники секції мають можливість спостерігати і взаємодіяти з дітьми і батьками дитячого садка, який створений на базі центру психо-соціального розвитку “Амадея”.