Skip to content

Конференції

Звітно-виборча конференція АППУ​ 2024​

Шановні колеги,

запрошуємо Вас взяти участь у звітно-виборчій конференції АППУ 2024, що відбудеться 15 червня 2024 року!

Перед конференцією, рекоменуємо ознайомитись з Наказом президента АППУ та Додатком, які містять важливу інформацію, ознайомлення з якою – є важливим для прийняття рішень під час конференції.

“Психоаналітична психотерапія та спорідненість у буремні часи”

27-29 вересня 2024 року у Варшаві відбудеться конференція Європейської федерації психоаналітичної психотерапії (EFPP) під загальною назвою “Психоаналітична психотерапія та спорідненість у буремні часи”.
Це перша подія після берлінської конференції 2015 року, в якій братимуть участь всі чотири секції EFPP. Це унікальна можливість для нас зібратися як чотири секції EFPP, інтегрувати нашу роботу та обмінятися ідеями та знаннями про психоаналітичну психотерапію в ці складні часи.

«ДУМИ І МРІЇ»

Психологія і психопатологія воєнного часу. Сучасні виклики до професійної підготовки та практики психотерапевтів.

Яким буде мир після війни?

Яке буде місце України та українців в Європі завтрашнього дня?

Якими будуть завдання та виклики психотерапії у тому світі, в якому ми опинимося?

Навчальні Дні EGATIN ​2024

Шановні колеги,

26 – 28 квітня 2024 року в Аархусі, Данія відбудуться чергові Навчальні Дні EGATIN (Європейська мережа груп-аналітичних тренінгових інституцій) під загальною назвою “За часів потрясінь – для кого і для чого груповий аналіз і куди ми йдемо в груповому аналітичному тренінгу?”.

Звітна конференція АППУ 2023​

Шановні члени АППУ,
23 грудня 2023 з 10:00 до 14:00 в онлайн-форматі відбудеться Звітна конференція Асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України.

Участь членів АППУ є обов’язковою та безкоштовною.

“Шлях до волі”​

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Шлях до волі», яка відбудеться в онлайн-форматі з 10 по 11 грудня 2022 року у м. Вінниці.

ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ АППУ

Шановні члени АППУ!

17 грудня 2022 з 10:00 до 14:00 в онлайн-форматі відбудеться Звітна конференція Асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України.

Навчальні дні EGATIN​

10 -12 червня 2022 року у Римі відбудуться чергові Навчальні Дні EGATIN під загальною назвою “Відмінності у дидактичній матриці”.