Skip to content

Велика аналітична група

Крокуємо разом крізь важкі часи

 

 

Шановні колеги!
 
Запрошуємо Вас взяти участь у продовженні роботи великої аналітичної групи, побудованої за принципом «сендвіч».
Проект започатковано Ізраїльським інститутом групового аналізу (IIGA) у співпраці з груповими аналітиками українських професійних об’єднань.
Планується проведення трьох блоків «сендвічу» – 28 квітня, 12 та 26 травня 2022.
 
Протягом кожного блоку сесії великої аналітичної групи будуть чергуватись із сесіями малих аналітичних груп, які працюватимуть у паралелі.
 
Сьогодні 47 днів, як в Україні триває війна. 47 днів наша країна протистоїть жорстоким атакам путінської воєнної агресії. Тисячі людей загинули, у мільйонів зламані життя. Скрізь зруйновані міста, стерті з лиця землі містечка та села. Жах Маріуполя, Бучі, Бородянки та інших міст кидає виклик нашим уявленням про людяність. Широкі верстви населення в Україні переживають гостру психічну травму.
Ми, українські психологи та психотерапевти перебуваємо на передньому фронті надання психологічної допомоги. Ми – живий міст, який дає опору у важкому переході через кошмари війни до мирного життя, на якому нам необхідно зберегти розум і людяність. Сьогодні, як ніколи, нам необхідно триматися разом, перебувати в контакті з важкими, болючими переживаннями, намагатися їх опрацювати та підтримати одне одного.
 
Проект розраховано на участь українських психологів, психотерапевтів, психіатрів, соціальних працівників, педагогів, учасників навчальних проектів у галузі психотерапії.
 
Ведучі великої аналітичної групи:

Робі Фрідман – PhD, клінічний психолог, груповий аналітик у приватній практиці в Хайфі, Ізраїль. Викладач і співзасновник Ізраїльського інституту групового аналізу, екс-президент Міжнародної груп-аналітичної спільноти (GASi), Foulkes Lecturer (2018), екс-голова Ізраїльської асоціації групової психотерапії, навчаючий аналітик і супервізор SGAZ (Seminar für Gruppenanalyse Zürich). Коло професійних інтересів: сновидіння, реляційні патології, Матриця Солдата. Разом із Ваміком Волканом і Лордом Джоном Алдердайсом є ведучим проекту IDI (International Dialogue Initiative) з врегулювання конфлікту між Заходом та Ісламом.
 
Яель Дорон – PhD, реабілітаційний психолог, груповий аналітик, автор книги з групового аналізу. Останні два з половиною десятиліття працює як психотерапевт – індивідуально, з парами та аналітичними групами. Є засновницею та генеральним директором Інституту Зоогот у Рамат-Гані, де очолює групу з двадцяти психотерапевтів, що спеціалізуються на стосунках.
 
Ведучі малих аналітичних груп: запрошені фахівці з групового аналізу українських професійних обʼєднань.
 
Розклад першого блоку 28.04.2022
18:00 – 18:15 Відкриття блоку, сетинг роботи «сендвіча»
18:15 – 19:15 Велика аналітична група
19:15 – 19:30 Перерва
19:30 – 20:20 Малі аналітичні групи
20:20 – 21:20 Велика аналітична група
21:20 – 21:35 Закриття блоку
 
Реєстрація на цей захід за посиланням:
https://forms.gle/hFZS95ao7saFCsM7A
 
Захід буде відбуватись у форматі Zoom-конференції.
Запрошення з посиланням для підключення до Zoom буде надіслано вам на e-mail, який Ви вкажете у реєстраційній формі, за декілька годин до початку групи.
 
Обов’язково перевіряйте “Спам”.
 
До зустрічі!
Віримо у перемогу, допомагаємо один одному!