Перейти к содержимому

Допомога

Допомога членам АППУ від EGATIN

Шановні колеги,

у лихоліття випробувань, коли Україна переживає збройну агресію з боку Росії, мільйони громадян нашої країни були змушені покинути її межі та знаходити притулок у країнах Європи. Уряди та громадяни європейських країн надають українцям всіляку підтримку, проте становище біженців вкрай важке, оскільки сторона, яка приймає, ледве справляється з їх величезним напливом.
Європейська афіліація АППУ дає можливість членам нашої організації отримати допомогу безпосередньо від наших колег з організацій-партнерів за кордоном, які охоче готові її надати, минаючи бюрократичні тяганини. Попередній анонс я супроводжував списком контактів, за якими можна звертатися тим, хто потребує житла, супроводу або іншого виду допомоги за кордоном. Нині цей перелік значно розширився. До складу EGATIN входять близько 40 організаційних членів. Кожна з організацій-членів має достатньо індивідуальних членів, готових надати допомогу.
Будь ласка, якщо ви опинилися за кордоном, або плануєте туди виїхати та потребуєте допомоги, пишіть англійською мовою безпосередньо на адресу правління EGATIN

committee@egatin.net

або українською мовою мені

+380674408042 (WhatsApp або Telegram).

Вас зв’яжуть з конкретним представником організації-члена EGATIN у країні вашого призначення, у якого ви зможете отримати необхідну допомогу.