Президент АППУ

 СтаніславТабачніков

Доктор медичних наук, професор, академік Громадської організації «Національна академія науки вищої освіти України» та Міжнародної академії освіти і науки , президент Громадської організації «Національна академія наук вищої освіти України», президент Громадської організації «Міжнародна академія освіти і науки», в.о.  директора державної установи «Науково-дослідний інститут психіатрії Міністерства охорони здоров’я України»

Перший віце-президент АППУ з організаційної роботи

Тарас Левін

Психіатр, психотерапевт, тренінг-аналітик і супервізор АППУ в освітній програмі з групового аналізу. Психоаналітичний психотерапевт у приватній практиці. Голова Секції  групової психоаналітичної психотерапії АППУ, делегат від України в EFPP (Європейська федерація психоаналітичної психотерапії), член правління EGATIN (Європейська мережа груп-аналітичних тренінгових інститутів).  

Віце-президент з питань підготовки студентів з психотерапії, медичної психології та психоаналізу

Олег Чабан 

Психотерапевт, тренінг-аналітик і супервізор АППУ в освітній програмі з групового аналізу. Завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Доктор медичних наук, професор.

Віце-президент з міжнародних зв’язків

Борис Івнєв  

Психотерапевт та психіатр. Голова Секції гіпно-сугестивної психотерапії АППУ. Член Українського товариства нейронаук, Європейської асоціації нейронаук, Міжнародного товариства гіпнозу (ISH), представник України від АППУ в Європейському товаристві гіпнозу в медицині (ESH). Доктор медичних наук, професор. Ректор ПВНЗ «Київський медичний університет», професор кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету.

ЧЛЕНИ ПРЕЗИДІЇ

Єлісєєв В.Ю.  – психіатр та психотерапевт, супервізор і тренінговий аналітик АППУ, УАП, УСП, ЄКПП. Голова Секції групового аналізу  УАП-ЄКПП 

Кривоніс Т.Г.  —  тренінг-аналітик і супервізор АППУ з групового аналізу. Кандидат медичних наук, доцент, лікар-психіатр вищої категорії. Голова вінницького філіалу Секції групової психоаналітичної психотерапії АППУ,

Яворська  І. Т. – психолог, психоаналітичний психотерапевт, тренінг-аналітик і супервізор АППУ в освітній програмі з групового аналізу. Засновник та керівник Центру психосоціального розвитку «Амадея».  Голова Секції дитячої та підліткової психоаналітичної психотерапії.   Делегат від України в EFPP . 

Комар Т.О. – психодрама-тренер і супервізор в освітній програмі з психодрами АППУ, психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського. Голова Секції психодрами.