Skip to content

"Крокуємо разом крізь важкі часи" 23 блок

Ізраїльський інститут групового аналізу (IIGA) 

у співпраці з груповими аналітиками українських професійних об’єднань.

  Другий рік в Україні триває війна. Другий рік наша незламна країна протистоїть жорстоким атакам путінської воєнної агресії. Тисячі людей загинули, у мільйонів зламані життя. Скрізь зруйновані міста, стерті з лиця землі містечка та села. Жах ракетних і артилерійських обстрілів, вбивств, ґвалтувань і грабежів, які чинять російські загарбники на нашій землі, кидає виклик нашим уявленням про людяність. Зазнавши втрат, переживши важку зиму без світла, тепла і звʼязку, широкі верстви населення в Україні переживають гостру психічну травму та зазнають хронічного стресу.

 Ми, українські психологи та психотерапевти перебуваємо на передньому фронті надання психологічної допомоги. Ми – живий міст, який дає опору у важкому переході через кошмари війни до мирного життя, на якому нам необхідно зберегти розум і людяність. Сьогодні, як ніколи, нам необхідно триматися разом, перебувати в контакті з важкими, болючими переживаннями, намагатися їх опрацювати та підтримати одне одного.

 Проект розраховано на участь українських психологів, психотерапевтів, психіатрів, соціальних працівників, педагогів, учасників навчальних проектів у галузі психотерапії.

Шановні колеги!

Проєкт “Крокуємо разом крізь важкі часи” продовжує свою роботу.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі великої аналітичної групи, побудованої за принципом «сендвіч».

Проєкт започатковано Ізраїльським інститутом групового аналізу (IIGA) у співпраці з груповими аналітиками українських професійних об’єднань.

Ведучі великої аналітичної групи 

Робі Фрідман (Ізраїль)  

Кетрін Альберт (Німеччина)

Черговий блок відбудеться 02 листопада 2023 року. 

Наступний блок заплановано на 7 грудня. 

Протягом кожного блоку сесії великої аналітичної групи чергуються із сесіями малих аналітичних груп, які працюють у паралелі.

Реєстрація та участь

Захід буде відбуватись у форматі Zoom-конференції.        

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Вам не треба реєструватись повторно, якщо Ви заповнювали реєстраційну форму для участі у попередніх блоках сендвіч-проекту, які відбулися у березні-квітні 2023.

Вам необхідно зареєструватись, якщо Ви берете участь у сендвіч-проекті вперше, або приймали участь у минулих блоках в березні 2022 – лютому 2023.  

 Для реєстрації прохання виконати наступні кроки:

1.    Завантажте програму Zoom, якщо Ви цього не зробили раніше (посилання на завантаження Zoom для різних пристроїв.)

https://zoom.us/download

2.    Переконайтеся, що Ви зареєстровані в Zoom, або зареєструйтеся в Zoom, якщо Ви цього не зробили раніше.

https://www.zoom.us/

3.    Зареєструйтеся для участі в сендвіч-проекті, перейшовши за посиланням

https://bit.ly/3C3QuUt

 Після реєстрації на сендвіч-проект Ви отримаєте на Вашу електронну адресу автоматичне повідомлення з посиланням для підключення до Zoom-конференції. За день до початку блоку Ви отримаєте повторне повідомлення.

4.    Перед участю в черговому блоці сендвічу обовʼязково авторизуйтеся в Zoom

https://www.zoom.us/signin

Участь зможуть взяти виключно авторизовані користувачі у форматі підпису Прізвище Імʼя (латиницею – English).

5.    Прохання тримати Ваш відеозвʼязок увімкненим протягом усього блоку.

Участь у заході безкоштовна

Усі ведучі малих та великих груп працюють на волонтерських засадах, без матеріальної винагороди

Розклад двадцять третього блоку

18:00 – 18:15 Відкриття блоку, сетинг роботи «сендвіча»

18:15 – 19:10 Соціальна матриця сновидіння 

19:10 – 19:25 Перерва

19:25 – 20:30 Малі аналітичні групи

20:30 – 21:20 Велика аналітична група

21:20 – 21:30 Закриття блоку

Організаційний комітет

Катерина Левін – координатор
Тарас Левін – координатор
Леся Лоріашвілі – технічний супровід
Вікторія Муха – реєстрація, листування, веб ресурси
Олена Смірнова – реєстрація, листування, веб ресурси
Вікторія Волос – синхронний переклад

Контакти

З питань реєстрації та отримання інформації по програмі заходу:
Тарас Левін tel. +380(67)4408042 (Viber), e-mail: taraslevin@gmail.com

З питань технічної підтримки під час конференції:
Леся Лоріашвілі tel. +380(50)4457244 (Viber), e-mail: Lesiafedorenko@gmail.com

Ведучі великої аналітичної групи

Робі Фрідман – PhD, клінічний психолог, груповий аналітик у приватній практиці в Хайфі, Ізраїль. Викладач і співзасновник Ізраїльського інституту групового аналізу, екс-президент Міжнародної груп-аналітичної спільноти (GASi), Foulkes Lecturer (2018), екс-голова Ізраїльської асоціації групової психотерапії, навчаючий аналітик і супервізор SGAZ (Seminar für Gruppenanalyse Zürich). Коло професійних інтересів: сновидіння, реляційні патології, Матриця Солдата. Разом із Ваміком Волканом і Лордом Джоном Алдердайсом є ведучим проекту IDI (International Dialogue Initiative) з врегулювання конфлікту між Заходом та Ісламом. 

Катрін Альберт — психоаналітичний психотерапевт і груповий аналітик у приватній практиці в Берліні. Ведуча аналітичних малих груп, великих груп та соціального сновидіння. Лектор, тренінговий аналітик та аналітик групового навчання в Берліні та Цюріху. Член правління Берлінського інституту групового аналізу (BIG) з 2013 року.

Ведучі малих аналітичних груп

Ірина Байгузіна – психолог, інтегративний аналітик, груповий аналітик, тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Голова Секції інтегративного аналізу, пре- та перинатальної психоаналітичної психотерапії АППУ. Тілесно-орієнтований танцювально-руховий терапевт, сімейний психоаналітичний психотерапевт, інституціальний аналітик, юнгіанський пісковий терапевт, лідер Балінтовських груп, майстер дихальних і медитативних практик. Член УСП, IAGP

Галина Бірюкова – психолог, психотерапевт, груповий аналітик, тренінговий аналітик УСП/ УКПП/ ECPP.

Олена Бондар – психолог, психотерапевт. Керівник центру PROFI TRENING STUDIO. Голова Хмельницького філіалу секції групової психоаналітичної психотерапії АППУ. Тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ.

Олександр Дмитренко – психоаналітично орієнтований психолог, ведучий груп Української школи групового аналізу, член Секції сексології та терапії сексуальних розладів Спілки психологів і психотерапевтів України.

Анатолій Добродняк – психолог, сексолог, тренінговий психоаналітик ЕСРР, груповий тренінговий аналітик та супервізор УШГА під патронатом COIRAG.

Віталій Єлісєєв – психотерапевт, тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Член президії АППУ Тренінг-аналітик і супервізор УАП, УСП, ЄКПП. Голова Секції групового аналізу УАП-ЄКПП.

Лариса Єнько – індивідуальний та груповий психотерапевт психоаналітичного напрямку, супервізор УСП, УКПП.

Сергій Корж – кандидат медичних наук, лікар-психіатр вищої категорії, психотерапевт, тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ.

Тамара Кривоніс – д. мед. н., психіатр, психотерапевт. Тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Голова Вінницького філіалу Секції групової психоаналітичної психотерапії АППУ.

Тарас Левін – психоаналітичний психотерапевт у приватній практиці. Перший віце-президент АППУ з організаційної роботи, голова Секції групової психоаналітичної психотерапії АППУ. Делегат від України в EFPP, член правління EGATIN. Тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Керівник Київської школи групового аналізу.

Оксана Личова – психоаналітично орієнтований психолог, ведуча груп Української школи групового аналізу.

Леся Лоріашвілі – лікар-психолог, психоаналітичний психотерапевт, груповий аналітик, ко-тренер в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Керівниця Центру психотерапії Psycle.

Наталія Пільгук, pHD – клінічний психолог, тренінговый аналітик і супервізор ECPP, паст президент УКПП,  груп-аналітик, керівник УШГА, керівник програм КІСПП.

Ірина Ратцке-Рибак – психолог, психоаналітичний психотерапевт, тренінг аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Голова Секції психоаналітичної психотерапії пар і сім’ї АППУ, делегат від України в EFPP, повний член GASI, засновник Хмельницької школи психотерапії.

Інна Яворська – психолог, психоаналітичний психотерапевт, тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Голова Секції дитячої та підліткової психоаналітичної психотерапії АППУ, делегат від України в EFPP. Засновник та керівник Центру психосоціального розвитку «Амадея». Засновник та керівник приватних дитячих садків та загальноосвітньої школи «Амадея».

Віримо у перемогу, допомагаємо один одному!

Т. Левін.