Skip to content

Web-семінар

Серія семінарів "Травма дитинства"

АСОЦІАЦІЯ ПСИХОТЕРАПЕВТІВ І ПСИХОАНАЛІТИКІВ УКРАЇНИ

у співпраці з комітетом PACE IPA

(Психоаналітична допомога при кризових і невідкладних станах Міжнародної психоаналітичної асоціації)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у серії семінарів «Травма і дитинство».

На першому і другому семінарі буде викладено лекційний матеріал фахівцями PACE IPA, які мають багаторічний досвід практичної роботи з дітьми та підлітками, які зазнали важкої психологічної травми.

На третьому семінарі ви матимете можливість представити на супервізію клінічні випадки роботи з травмованими дітьми та підлітками.

Перший семінар відбудеться у четвер 05 травня 2022 року з 17:00 до 18:30.

Проект розраховано на  участь українських психологів, психотерапевтів, психіатрів, соціальних працівників, педагогів, учасників навчальних проектів у галузі психотерапії.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА УЧАСТЬ

Реєстрація на цей захід за посиланням:

https://forms.gle/8wUtNkPs1GGZMhtc8

Захід буде відбуватись у форматі Zoom-конференції.

Запрошення з посиланням для підключення до Zoom буде надіслано вам на e-mail, який Ви зазначите у реєстраційній формі, за декілька годин до початку групи.

Участь у заході безкоштовна.

ЛЕКЦІЯ НА ПЕРШОМУ СЕМІНАРІ

«Кожна війна – це війна проти дітей»

Еглантін Джебб, засновниця Save The Children 1919

Як дорослі ми хочемо захистити нашу молодь. Ми хочемо, щоб вони могли дихати чистим повітрям, ми хочемо, щоб дитячі ясла та школи були добрими та надихаючими місцями. Ми хочемо, щоб для годування було достатньо їжі, і ми хочемо миру. Війна руйнує все це. Війна вбиває, калічить, катує, приносить страх і жах, хвороби і голод. За останні півстоліття спроби уникнути зґвалтування та катувань, покращити безпеку цивільного населення та дітей рідко бували вдалими. Діти зазнають специфічних неминучих пошкоджень. Як ми можемо про це думати? Як можемо закласти насіння для майбутнього мирного часу в їх розвитку? Як нам з ними розмовляти? Які слова, які іграшки, які заняття можуть їм допомогти? Які втрати вони зазнали? Свідками чого вони стали? Як ми можемо підвищити їх стійкість у зіткненні з травматичною подією, а також їх стійкість у майбутньому, особливо коли дорослі, які повинні піклуватися про дітей, також уразливі? Те, як ми допомагаємо дітям на війні зараз, закладе фундамент того, яким буде суспільство в майбутньому, а також закладе внутрішні основи для допомоги постраждалим ззовні.

У доповіді будуть наведені приклади роботи з дітьми, які зіткнулися з таким злом, і буде відкрита можливість для запитань та обговорень.

ЛЕКТОР НА ПЕРШОМУ СЕМІНАРІ

 Д-р Валері Сінасон, PhD MACP МІP FIPD

Я є поетесою, письменницею, психоаналітичним психотерапевтом, що працює з  підлітками та дітьми, а також із дорослими. Я спеціалізуюсь на травмах та інвалідності вже сорок років. Я є засновником і керівником Клініки дисоціативних досліджень у Великобританії, президентом Інституту психотерапії та інвалідності, членом правління ISSTD. Я отримала від цього інституту нагороду За життєві досягнення 2017 року, а також премію Інноваційна досконалість 2022 року від  Британської психоаналітичної ради за роботу з інвалідністю, дисоціацією і травмою. Протягом двадцяти років я працювала консультуючим психотерапевтом у клініці Тавісток. Я є почесним консультуючим психотерапевтом Дитячої клініки Кейптауна. Мої останні книги:

Сінасон В. (2020) «Правда про травму і дисоціацію: все, що ви не хотіли знати і про що боялися запитати», Confer Karnac (лауреат премії Френка Патнема);

Сінасон В. і Конвей А. (2021) «Травма і пам’ять: наука і замовчування», Routledge;

Сінасон В. і Потгайтер Маркс Р. (2022) «Лікування дітей з дисоціативними розладами: привʼязаність, травма, теорія та практика».

Мій перший роман «Проект Орфей» вийде у видавництві Aeon books у квітні 2022 року.

Працюючи з людьми на передовій травматичного досвіду, я ділюся, що мої бабуся і дідусь були біженцями від погромів у Києві та Одесі. Мій улюблений син помер від раку підшлункової залози у віці 47 років у 2018 році. Я щороку працювала у південноафриканських селищах, а також з жінками, які стали жертвами торгівлі людьми, і жертвами ритуального насильства.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

Тарас Левін – координатор

Леся Лоріашвілі – технічний супровід

Вікторія Муха – реєстрація, листування, веб ресурси

Анна Стембковська – переклад

КОНТАКТИ

З питань реєстрації та отримання інформації по програмі заходу:

Тарас Левін tel. +380(67)4408042 (Viber), e-mail: taraslevin@gmail.com

З питань технічної підтримки під час конференції:

Леся Лоріашвілі tel. +380(50)4457244 (Viber), e-mail: Lesiafedorenko@gmail.com

До зустрічі!

Віримо у перемогу, допомагаємо один одному!