Керівники Секцій

 

 

Тарас Левін  – Голова Секції  групової психоаналітичної

Перший віце-президент АППУ, делегат від України в Європейській федерації психоаналітичної психотерапії, член правління  EGATIN. Психіарт, психотерапевт, груповий аналітик, тренінг-аналітик і супервізор АППУ.

 

 

 

Ірина Ратцке Рибак —  Голова Секції психоаналітичної психотерапії пар і сім’ї

Делегат від України в EFPP, повний член  GASi,  засновник Хмельницької школи психотерапії, тренінг-аналітик і супервізор АППУ з групового аналізу, психолог, психоаналітичний психотерапевт.

 

 

 

Інна Яворська — Голова Секції дитячої та підліткової психоаналітичної психотерапії

Член президії АППУ,  делегат від України в EFPP . Психолог, психоаналітичний психотерапевт, тренінг-аналітик і супервізор АППУ в освітній програмі з групового аналізу. Засновник та керівник Центру психосоціального розвитку «Амадея». Засновник та керівник приватних дитячих садків та загальноосвітньої школи «Амадея».

 

 

 

Тетяна Комар Голова Секції психодрами

Психодрама-тренер і супервізор в освітній програмі з психодрами АППУ, психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського.

 

 

 

 

Ірина Байгузіна –  Голова Секції інтегративного аналізу, пре- та перинатальної психоаналітичної психотерапії

Інтегративний аналітик, інтегративний тілесно-орієнтований танцювально-руховий терапевт, пре- та перинатальний психоаналітичний психотерапевт, інституціанальний аналітик, юнгіанський пісковий терапевт, лідер Балінтовських груп, майстер дихальних і медитативних практик. 

 

 

 

 

Борис  Івнєв — Голова Секції гіпно-сугестивної психотерапії

Член президії АППУ,  член Українського товариства нейронаук, Європейської асоціації нейронаук, Міжнародного товариства гіпнозу (ISH), представник України від АППУ в Європейському товаристві гіпнозу в медицині. Доктор медичних наук, професор. Ректор ПВНЗ «Київський медичний університет», професор кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету.